Važna pobeda fudbalera „Spartaka“ protiv lučanske „Mladosti“

U vanrednom, 23. po redu, kolu Superlige Srbije fudbaleri „Spartaka“, juče, su, na Gradskom stadionu, zabeležili izuzetno važnu pobedu od 3:1 protiv lučanske „Mladosti“.

U uzbudljivom, napetom i neizvesnom meču „plavi golubovi“ poveli su sa 1:0, u 16. minutu, efektnim pogotkom Nikole Srećkovića iz slobodnog udarca, koji je bio dosuđen nakon što su odbrambeni igrači gostiju oborili kapitena Subotičana Stefana Miloševića na 18 metara od gola.

U 72. minutu Bogdan Milošević oborio je Nemanju Tekijaškog u kaznenom prostoru i sudija Zoran Široki pokazao je na belu tačku, a siguran realizator najstrože kazne, za 2:0 u korist plavo-belih, bio je Stefan Denković. Gosti su smanjili prednost domaćina na 2:1, u 88. minutu, golom Milana Bojovića, a konačnih 3:1 postavio je Stefan Šormaz, minut kasnije.