уторак , 13 априла 2021
Naslovna / Sport / Posle velike borbe fudbaleri „Spartaka“, ipak, su slavili protiv „Mačve“

Posle velike borbe fudbaleri „Spartaka“, ipak, su slavili protiv „Mačve“

Mnogo teže nego što se očekivalo, fudbaleri „Spartaka“, ipak, su uspeli da osvoje sva tri boda protiv šabačke „Mačve“.

U okviru vanrednog, 25. po redu, kola Super lige Srbije „plavi golubovi“ su, juče, na Gradskom stadionu, pobedili pretposlednjeplasirani tim na tabeli sa 3:2.

Borbeni gosti poveli su sa 0:1, u 35. minutu, pogotkom Stefana Trimanovića, a Subotičani su, preko Nikole Furtule, izjednačili na 1:1, devet minuta kasnije,.

U 54. minutu „čivijaši“ su, zahvaljujući Branislavu Kneževiću, došli u novo vođstvo od 1:2, ali je njihova radost kratko trajala, pošto su domaćini, samo minut kasnije, golom Vladana Vidakovića, poravnali rezultat na 2:2, a konačnih 3:2 postavio je Nikola Srećković u 72. minutu.