Posle velike borbe fudbaleri „Spartaka“, ipak, su slavili protiv „Mačve“

Mnogo teže nego što se očekivalo, fudbaleri „Spartaka“, ipak, su uspeli da osvoje sva tri boda protiv šabačke „Mačve“.

U okviru vanrednog, 25. po redu, kola Super lige Srbije „plavi golubovi“ su, juče, na Gradskom stadionu, pobedili pretposlednjeplasirani tim na tabeli sa 3:2.

Borbeni gosti poveli su sa 0:1, u 35. minutu, pogotkom Stefana Trimanovića, a Subotičani su, preko Nikole Furtule, izjednačili na 1:1, devet minuta kasnije,.

U 54. minutu „čivijaši“ su, zahvaljujući Branislavu Kneževiću, došli u novo vođstvo od 1:2, ali je njihova radost kratko trajala, pošto su domaćini, samo minut kasnije, golom Vladana Vidakovića, poravnali rezultat na 2:2, a konačnih 3:2 postavio je Nikola Srećković u 72. minutu.