Derbi u Senti pripao je fudbalerima „Crvene zvezde“

Derbi 25. runde domaćeg „elitnog“ šampionata, koji je igran, u Senti, pripao je fudbalerima beogradske „Crvene zvezde“ , koji su trijumfovali protiv „TSC-a“ iz Bačke Topole sa 1:3.

Favorizovani gosti poveli su sa 0:1, u 54. minutu, pogotkom Milana Pavkova, a domaćini su izjednačili samo četiri minuta kasnije, preko Nenada Lukića, koji je bio precizan sa bele tačke.

U nastavku ovog izuzetno dramatičnog meča vodila se žestoka borba za svaku loptu. „Crveno-beli“ su, u 68. minutu, došli u vođstvo od 1:2, a strelac tog pogotka bio je Gelor Kanga, koji je sa 11 metara savladao Nenada Filipovića, dok je konačnih 1:3 postavio miljenik „Zvezdinih“ navijača i strelac prvog pogotka Milan Pavkov, koji je svom timu obezbedio 22. ovosezonski trijumf.