Odbojkaši Spartaka slavili posle pet odigranih setova protiv ekipe Novog Sada

U zaostaloj utakmici super lige za odbojkaše, igrači Spartaka slavili su posle pet odigranih setova protiv ekipe Novog Sada. Gosti su na parket hale sportova izašli itekako motivisano što se videlo u prva dva seta sobzirom da su poveli sa 2-0. Tim Ivice Jevtića budi se na vreme i dolazi do svoje igre i rezultatskog preokreta. Subotičkim prvo je došao do izjednačenja u setovima na 2-2 zatim i peti set pripada domaćim odbojkašima. Spartak Novi Sad (3:2) po setovima (20:25,22:25,25:20,25:21) da bi peti set igrači Spartaka dobili sa 15:10. Gostujuća ekipa dobro se pokazala bez obzira na trenutno stanje na tabeli. Igrači Novog Sada igrali su hrabro naročito u prva dva seta, nakon toga kao da nisu imali snage, dok sa druge strane mreže odbojkaši Spartaka navikli su nas da ni jednog trenutka nema predaje bez obzira na rezultat.

Subotički tim nema puno vremena za odmor pošto ih več u petak očekuje naradni meč.U Subotici gostuje ekipa Takova iz Gornjeg Milanovca. Iako su gosti u doljnjem delu tabele, nadamo se da će igrači Spartaka od početka meča odigrati u svom stilu.