Košarkaši Spartaka bolji od Radničkog u Kragujevcu

Košarkaši Spartaka u nastavku takmičenja košarkaške lige Srbije,osvojili su nove bodove.Posle dva uzastopna poraza,ekipa Nenada Čanka pobedila je na gostovanju u Kragujevcu.Radnički Spartak 66:78 po četvrtinama(17:10,13:22,16:22 i 20:23).Domaća ekipa ni u ovoj utakmici nije imala šta da izgubi ,tako su i ušli u meč i posle pvih deset minuta imali su prednost od sedam ppoena,ali u nastavku utakmice košarkaši Spartaka nisu dozvolili iznenađenje i tako je ostvarena pobeda protiv ekipe koja još nije ostvarila pobedu.U ovom susretu u u subotičkoj ekipi Nikola Tanasković utakmicu je završio sa 21 poenom njemu uz rame bili su Nikola Hristov ,Miloš Nikolić i Dejan Pejić .Nadamo se da će ova pobeda dodatno uticati na ekipu Spartaka jer u narednom kolu u subotičkoj hali sportava gostovaće tim Dinamika.