U zaostaloj utakmici osmog kola ekipa Spartaka pobedila na gostovanju ekipu Novog Pazara

U zaostaloj utakmici osmog kola Košarkaške lige Srbije ekipa Spartaka pobedila je na gostovanju ekipu Novog Pazara.Subotički tim slavio je rezultatom 78:73. Igrači Spartaka dobro su otvorili utakmicu, privih 12 minuta imali su prednost ali domaći igrači uspeli su da se rezultatski vrate u igru i do poluvremena uspostave rezultatsku ravnotežu.U drugih 20 minuta ekipe su se smenjivale u vodstvu da bi na početku poslednjih deset minuta Novi Pazar imao prednost od 60:59 igrači Spartaka prave seriju od 10:0 koja se istopila u samom finišu ali poenima Cvetkovića Barne i Cerovine koji je debitovao za Spartak osvojena je nova prvenstvena pobeda.Narednu utakmicu Subotički tim igra sutra u petak 24 novembra u Užicu protiv Slobode.