Takmičari Subotičkog Kik Boks kluba Top Fighter učestvovali na dva takmičenja

Takmičari Subotičkog Kik Boks kluba Top Fighter poslednjeg vikenda u oktobru mesecu učestvovali su na dva takmičenja.U Kuli je bilo održano prvenstvo Vojvodine za juniore i seniore u disciplini K1 dok je u nededlju u Subotici bilo održano sedmo kolo regionalne lige Vojvodine u boksu.Na prvenstvu Vojvodine Milica Despotović u kategoriji do 50 kilograma izgubila je u finalu na poene dva jedan od takmičarke iz Temerina.Nikola Lončar debitovao je kao senior u B klasi u kategoriji do 75 kilograma osvojio je prvo mesto,takođe je osvojio pehar za najboljeg seniora prvenstva uručen mu je i pehar Kik boks Saveza Vojvodine za najuspešnijeg seniora u 2022 godini.

Takmičar Aleksa Kečenović u kategoriji do 71 kilograma odradio je dobar javni sparing sa borcem iz Novog Sada.