Posle velike borbe, rukometaši „Spartaka“, ipak, su poraženi od „Dinama“ iz Pančeva

Iako su tokom najvećeg dela utakmice bili ravnopravan protivnik na parketu, rukometaši „Spartaka“, ipak, su, sinoć, poraženi, u Hali sportova, od pančevačkog „Dinama“ sa 25:32. Rezultat na poluvremenu ovog duela 13. kola „A“ grupe Super lige Srbije bio je 14:15.

U ovaj meč Subotičani su ušli oslabljeni, bez povređenih Vučka Mrvovića i Uroša Radosavljevića, ali su se, pogotovo tokom prvog poluvremena, borili kao lavovi, ali, osim časnog poraza od favorizovanog trećeplasiranog tima na tabeli, na žalost, nisu mogli ništa više da ostvare.

Već narednog vikenda izabranike trenera Slaviše Lakovića očekuje izuzetno teško gostovanje u Beogradu protiv drugoplasiranne ekipe „Partizana“, a sa tim susretom rukometaši „Spartaka“ završiće seriju od tri najteže utakmice u prolećnom delu domaćeg „elitnog“ šampionata.