Plivačica „Spartaka“ Sara Stipić bila je zvezda ovog Letnjeg prvenstva Srbije za pionire

U finišu izuzetno uspešne ovogodišnje takmičarske sezone najmlađi plivači „Spartaka“, predvođeni trenerima Vladanom Konjevićem i Milanom Jovanovićem, u izuzetno jakoj konkurenciji 237 učesnika iz 35 klubova, osvojili su titulu vicešampiona na Letnjem prvenstvu Srbije za pionire, koje je održano u Kragujevcu.

Zvezda ovog najvažnijeg domaćeg plivačkog takmičenja za sve uzrasne kategorije u 2023. godini, bila je perspektivna Subotičanka Sara Stipić, koja je osvojila pet medalja u pojedinačnoj konkurenciji, a izborila je i tri odličja u štafetnim trkama.

Svoje oduševljenje svim dosadašnjim postignutim rezultatima nije krio ni trener plivača „Spartaka“ Vladan Konjević, koji je istakao da će rezultati njegovih izabranika biti dodatni stimulans u predstojećim takmičarskim obavezama.