Ovu takmičarsku godinu odbojkaši Spartaka završili su porazom

Ovu takmičarsku godinu odbojkaši Spartaka završili su porazom.U utakmici 12 kola super lige za odbojkaše ,subotički tim poražen je na svom terenu od Crvene Zvezde posle pet odigranih setova.Dugo u Subotici nije viđena ovakva odbojkaška predstava.Tokom celog meča dosta neizvnosti tenzije kako na terenu tako i u publici koja je došla da pruži igračima dodatnu energiju. U ovom susretu igrači Spartaka poveli su sa jedan nula u setovima,u tom delu igre sama završnica seta bila je u znaku igrača Spartaka koji su prvi set dobili sa 25:19. Naredna dva seta dobijaju gosti ,viđena je velika borba na obe strane,jedna lopta bila je presudna.Drugi set ekipa Zvezde rešila je u svoju korist rezultatom 23:25 a neredni set sa 24:26 za prednost od dva jedan u setovima. Tokom četvrtog seta,Spartak je bio taj koji je kontrolisao igru i rezultat u svoju korist samim tim došao do izjednačenja dva dva u setovima.

Pobednik ovog susreta rešen je posle odigranog petog seta koji je i bio više nego izjednačen.Gosti su prvi došli do prednosti bilo je 8:5 za Zvedu,igrači Spartaka dolaze do izjednačenja osam osam .Sama završnica seta koliko je bila teška za igrače na terenu,teško je bilo i na tribinama.Spartak je imao prednost 13:12,Zvezda je preko Nikolića prva stigla do meč lopte,kapiten Spartaka Jungić svojim poenom poravnava rezultat. Igrač Zvezde Žugić dovodi svoj tim do prednosti da bi greškom Džaspera Zvezda stigla do pobede od 3:2 u setovima.