Odbojkašice „Crvene zvezde“ maksimalno protiv „Spartaka“

Posle „Železničara“ iz Lajkovca, odbojkašice „Spartaka“ nisu uspele da iznenade devojke „Crvene zvezde“, pošto su, sinoć, bez povređenog kapitena Milice Živanović, na gostovanju u Beogradu, „upisale“ novi poraz u tekućem šampionatu Superlige. Domaće igračice sjajno su ušle u meč i već do tehničkog tajm auta prvog seta stekle su prednost od pet poena. I naredna tri poena pripala su „Zvezdi“, a Subotičanke su prišle na 20:16, ali su borbene protivnice prvi set, ipak, rešile u svoju korist sa 25:19. U drugoj deonici Beograđanke su bile još ubedljivije i rezultatski su profitirale sa 25:11, da bi treći set bio samo formalnost, u kojem su izabranice trenera Aleksandra Vladisavljeva, nakon odlične igre, zasluženo slavile sa 25:19. Najefikasnija igračica na jučerašnjoj utakmici bila je Milka Stijepić iz ekipe domaćina, koja je izborila 18 poena, dok se u redovima „Spartaka“ istakla Milana Rajlić, sa 13 postignutih poena. Odbojkašice „Spartaka“ već u četvrtak očekuje prvenstveni meč u Ubu protiv istoimenog domaćina, a taj duel, od 17 časova i 30 minuta, direktno će prenositi Radio televizija Srbije.