Odbojkaši Spartaka u borbi za gornji deo tabele pobedili su ekipu Crvene Zvezde

Odbojkaši Spartaka u utakmici petog kola mini lige došli su do novih bodova protiv drugo plasirane ekipe na tabeli.Subotička publika imala je priliku da uživa u poenima jedne i druge ekipe.Domaći igrači poveli su dva nula u setovima .Početak meča bio je u znaku igrača Spartaka koji su imali prednost od 7:1.Zatim je Crvena Zvezda uspela rezultatski da se vrati u igru ali ne i da preokrene rezultat.Domaći tim u završnici seta imao je rezultat od 19:15 da bi set dobili rezultatom 25:18. Kada je u pitanju drugi set Zveda ga je bolje otvovrila ali igrači Spartaka bili su i te kako uporni i taj deo igre rešili su u svoju korist rezultatom 25:23. I sam treći set protekao je u izjednačenoj igri i ako su gosti u samoj završnici imali dva poena prednosti Spartak je uspeo da se vrati u igru ali Zvezda je uspela da smanji prednost na dva jedan u setovima. Tokom četvrtog seta rezultat je bio izjednačen.Posle 17:17 igrač domaćih Veselinović dobrim servisima i poenima Jungića Spartak je poveo sa 20:17 i na kraju zasluženo je došao do pobede u ovom meču.Četvrti set igrači Igora Žakića dobili su sa 25:20.