Odbojkaši Spartaka poraženi su od Novosadske Vojvodine

U prvoj utakmici finala plej ofa odbojkaši Spartaka poraženi su od Novosadske Vojvodine rezultatom 3-0. Prvi i drugi set Vojvodina je dobila rezultatom 25:22, dok su treći set odbojkaši Vojvodine dobili posle velike borbe 33:35. Ostaje žal što igrači Spartaka nisu iskoristili svoje šanse u ovom prvom meču. Ali bez obzira na sve domaći tim borio se koliko je mogao.

Subotička publika davala je dodatnu energiju igračima na terenu u sva tri seta. Treći set bio je pun preokreta i ako su gosti imali prednost od četiri poena, igrači Ivice Jevtovića došli su do izjednačenja 17:17. Ali igrači Vojvodine dolaze do 18:21, ali odbojkaši Spartaka još jednom su pokazali veliku želju ali i borbenost iako su gosti poveli sa 24:22, dobri servisi igrača Spartaka doveli su do izjednačenja imali su domaći i set loptu ali nažaolst nisu uspeli da je iskoriste. Gosti su set dobili sa 33:35.

Druga utakmica je na programu u nedelju desetog aprila u Novom Sadu.