Odbojakši Spartaka slavili posle odigrana četiri seta

Odbojakši Spartaka u nastavku super lige nisu dozvolili iznenađenje u meču sa ekipom Ribnice iz Kraljeva.Plavo beli tim slavio je posle odigrana četiri seta. Utakmica je na samom početku bila izjednačena,igralo se serijom poena na obe strane da bi odbojkaši Spartaka prvi došli do prednosti od pet poena a samim tim ubedljivo rešili prvi set 25:14. U nastavku meče igrači Ribnice vratili su se u igru,subotička publika gledala je rezultatsku klackalicu.I ako su domaći u završnici seta imali prednost od 23:21 to im nije bilo dovoljno da set završe u svoju korist,tako da je ekipa iz Kraljeva taj period igre dobila sa 25:23 za jedan ,jedan u setovima. Treći set Spartak je kontrolisao igru i rezultat i bez problema dolazi do dva jedan u setovima,bilo je 25:16 za domaće.Najneizvesniji set upravo je bio četvrti.Gosti su u jednom trenutku imali pet poena prednosti,igrači Spartaka serijom poena dolaze do izjednačenja.Taj deo igre domaća ekipa rešila je u svoju korist sa 26:24 za pobedu od 3-1.

Sama igra ali i pobeda domaćeg tima dobra je uvertira za ekipu Spartaka koja nastavlja svoj evropski put.Sutra u hali sportova od 18 časova dočekuju predstavnika Portugala,