Na startu takmičenja u Super ligi Srbije košarkaši „Spartaka“ poraženi su od „FMP-a“

Podmlađena ekipa Muškog košarkaškog kluba „Spartak Office Shoes“ poražena je na startu Super lige Srbije.

Na izuzetno teškom gostovanju u Beogradu , Subotičani su izgubili od mnogo jačeg i kvalitetnijeg „FMP-a“ sa 98:80.

Posle izjednačene prve četvrtine usledila je serija domaćih od 9:0 na početku druge deonice, a u trećoj četvrtini izabranici trenera Vladimira Đokića ubacili su samo 7 poena iz igre. Dmaćini, su zahvaljujući sjajnim šuterima Dženkinsu i Biču sigurno priveli meč kraju ubacivši 15 trojki na utakmici.

I u sledećem prvenstvenom kolu košarkaši „Spartaka“ igraće u Beogradu, a naredni protivnik biće im Omladinski košarkaški klub „Beograd“.