Minja Kopunović bronzana na prvenstvu Srbije za mlađe juniore-ke

U Sremskoj Mitrovici je proteklog vikenda, 04-05. juna 2022. godine, održano prvenstvo Srbije za mlađe juniore-ke.Na ovom takmičenju učestvovale su dve atletičarke AKŽ „Spartak“ Subotica, Minja Kopunović i Višnja Vilov. Minja Kopunović je u finalu trke na 200 m osvojila bronzanu medalju istrčavši svoj novi lični rekord od 25,22 s. U istoj disciplini Višnja Vilov je zauzela 12. mesto sa rezultatom i ličnim rekordom od 27,09 s.Obe atletičarke takmičile su se i u trci na 400m, u kojoj je Minja Kopunović bila sedmoplasirana sa rezultatom 1:00,97 ,dok je Višnja Vilov je zauzela 10. mesto istrčavši 400 m za 1:02,63 , što je do sada i njeno najbolje vreme u ovoj disciplini.Nakon ovog takmičenja za Minju Kopunović je iz SAS – a stigao poziv za reprezentativni nastup u štafeti na prvenstvu Balkana za mlađe juniore – ke koje će se održati u Baru, 12. juna ove godine.Trener atletičarki je Bela Evetović.