Košarkašice Spartaka poražene na svom terenu

U utakmici desetog kola prve ženske košarkaške lige Srbije,košarkašice Spartaka poražene su na svom terenu od ekipe Vovjvodine 021 iz Novog Sada rezultatom 70:71. Posle prvih 20 minuta rezultat je bio na strani domaće ekipe ,u nastavku meča nešto slabije izdanje košarkašica Spartaka dok su gošće iz Novog Sada bile preciznije samim tim imale rezultat u svoju korist. U poslednjih deset minuta rezultat na semaforu je bio 46:54,ali domaće igračice nisu se predavale .Dva ipo minuta pre kraja meča bilo je 60:68 za gošće usledila je serija poena devojaka u belim dresovima sama završnica bila je i te kako neizvesna.U poslednjih 60 sekundi na semaforu je 69:71.Devojke Spartaka bile su napadu lopta je izasla iz koša, nakon toga ni Vojvodina nije bila precizna.

Igračica Spartaka Čarna Protić sa brojem 17 imala je dva šuta sa linije penala,prvo je promašila drugo pogodila za 70:71.Gostujuće igračice svega nekoliko sekundi pre kraja sa linije slobodnih bacanja nisu bile precizne,da bi u poslednjem napadu za Spartak igračica Protić šansu da svojoj ekipi donese pobedu ali bila je neprecizna. Sigurno je da je igračicama Spartaka posle ovakvog poraza najteže.