Košarkaši Spartaka pobedom završili takmičarsku godinu

Košarkaši Spartaka bez većih problema slavili su protiv ekipe Mladost iz Zemuna u poslednjem meču u ovoj košarkaškoj godini. Subotički tim dobio je utakmicu rezultatom 95:69. Domaći igrači prvu deonicu odigrali su izuzetno angažovano, da bi u drugih deset minuta gosti pokazali zube. Trojkom Sokolovića Spartak na odmor odlazi sa prednošću od (51:35). U samoj završnici treće četvrtine Spatrtak je u šutu za tri poena bio precizan i u jednom trenutku je bilo 74:49. Poslednjih deset minuta gosti su koliko toliko ublažili poraz u Dudovoj šumi.

Po broju postignutih poena u domaćoj ekipi najefikasniji je bio Radosavljević sa 16 i Stepanović sa 15 koševa. I ostali igrači koji su igrali dali su svoj doprinos pobedi u ovom susretu.

Miloš Obrenović trner KK Mladost Zemun i Vladimir Jovanović KK Spartak Office Shoes

Sledi kraća pauza da bi prvu utakmicu u narednoj godini košarkaši Vladimira Jovanovića igrali petog januara protiv Vojvodine.