Fudbalerke “Spartaka” pobedom protiv “Crvene zvezde” startovale su u plej-ofu

Na startu plej-ofa Superlige za fudbalerke viđeno je, čak, jedanaest golova.

U prvom kolu “razigravanja” devojke “Spartaka” u dinamičnoj utakmici, pred svojim navijačima, pobedile su beogradsku “Crvenu zvezdu” sa 4:1, a golove za aktuelne šampionke Srbije postigle su: kapiten Violeta Slović u 5. minutu, Alina Baka u u 47, Tijana Filipović u 78. i Alina Rosa da Kosta u 85. minutu, dok je počasni pogodak za gošće realizovala Sara Savanović u 52. minutu.

Zahvaljujući ovom trijumfu, Subotičanke mnogo opuštenije ulaze u nastavak trke za bodove, pogotovo što je meč između “Sloge“ iz Zemuna i niškog “Mašinca” završen bez pobednika, 3:3.

U predstojeća tri kola fudbalerke “Spartaka” igraće na gostujućem terenu, a za vikend predstoji im susret u Zemunu kod “Sloge”. Pre tog megdana, izabranice trenera Borisa Arsića, već sutra, na Gradskom stadionu, odigraće duel četvrtfinala Kupa Srbije protiv “Radničkog” iz Niša, a početak tog susreta zakazan je za 11 časova.