Fudbalerke Spartaka na svom terenom minimalnim rezultatom 1-0 bile bolje od Crvene Zvezde

U odloženoj utakmici četvrtog kola super lige u fudbalu za žene,devojke Spartaka na svom terenom minimalnim rezultatom jedan nula bile su bolje od Crvene Zvezde.Jedini gol na utakmici postigla je Fanny Vago u 12 minutu utakmice.Šampionke Srbije bile su bolje u prvom dok su gošće prikazale nešto bolju igru u drugom poluvremenu.Oba tima su opravdala epitet derbija. Ekipa Zvezde na isteku osmog minuta imala je dobru poziciju da ugrozi gol Spartaka.Šutirala je Sofija Sremčević ali Jefimija Škandro bila je na mestu.Par minuta kasnije šampionke Srbije došle su do prednosti. Golman Zvezde Jovana Petrović poklonila je loptu igračici Spartaka iskusna igračica Mađarske iskoristila je priliku i postigla gol.

Tokom drugog dela meča, oba tima su imala šansu da promene rezultat.Kako se bližio kraj utakmice dosta nervoze a i sam pritisak kod igračica ali najbitnije je da su bodovi ostali u Subotici.

Za igračice Spartaka nema pauze one već u subotu na svom terenu igraju protiv sastava TSC-a