Fudbaleri „Spartaka“, posle preokreta, slavili su u Novom Sadu

U odloženoj utakmici 20. kola Superlige Srbije fudbaleri „Spartaka“, posle preokreta, slavili su u Novom Sadu protiv „Vojvodine“ sa 2:3.

„Plavi golubovi“ dobro su otvorili „vojvođanski derbi“ i u 24. minutu pogotkom Luke Bijelovića poveli su sa 0:1, a u 34. minutu Nemanja Nikolić na polovini terena ukrao je loptu i lobovao je golmana domaćih Gorana Vukliša za 0:2.

U drugom poluvremenu, u rasponu od samo deset minuta, „crveno-beli“ su, preko Nemanje Čovića i Veljka Simića, poravnali rezultat na 2:2, ali su na kraju, ipak, ostalih praznih ruku, jer je Novica Maksimović, u trećem minutu sudijske nadoknade, postigao autogol. Pre odlaska na pauzu izabranike šefa stručnog štaba Vladimira Gaćinovića očekuje još meč u Kruševcu protiv ekipe „Napretka“.