Fudbaleri Spartaka ostvarili su još jednu važnu pobedu, pobedili su ekipu Radnika iz Surdulice

Posle pobede u Novom Sadu,fudbaleri Spartaka ostvarili su još jednu važnu pobedu.Ovoga puta na svom terenu pobedili su ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 3:2 poluvreme jedan jedan. I ako su gosti prvi došli do prednosti bilo je to u 26 minutu Spartak je preko Obradovića u 44 minutu stigao do izjednačenja isti igrač je samo posle dva minuta igre u nastavku svoj tim doveo do prednosti.U samoj završnici meča publika koja je bila na stadionu videla je još dva gola.u 81 minutu gosti su izjednačili na dva dva .Da bi u nadoknadi vremena igrač Spartaka Otašević svojoj ekipi doneo pobedu.Novim bodovima Spartak može malo lakše da diše ali ima još dosta da se igra tako da u ekipi Spartaka nema predaje.Naredni prvenstveni meč subotička ekipa igraće u Beogradu protiv Partizana.Pre toga ekipu Predraga Rogana očekuje kup utakmica protiv sastava Mladosti iz Lučana.