Fudbaleri „Spartaka“ obezbedili su opstanak u Super ligi

U petom kolu plej-auta Super lige fudbaleri „Spartaka“, juče, su, na Gradskom stadionu, igrali nerešeno, 3:3, protiv „Radnika“ iz Surdulice.

„Plavi golubovi“ došli su u vođstvo od 1:0 već u 4. minutu. Iskusni Dejan Đenić oboren je u šesnaestercu, pa je sudija Momčilo Marković, bez dvoumljenja, pokazao na belu tačku, a siguran realizator najstrože kazne bio je Stefan Denković.

Već u 15. minutu gosti su izjednačili rezultat na 1:1, a u 26. minutu „Radnik“ je vodio sa 2:1.

Subotičani su izjednačili preko Dejana Đenića u 33. minutu, a treći pogodak za njih postigao je mladi Stefan Šormaz u 74. minutu, da bi konačnih 3:3 postavio Filip Stanisavljević u 80. minutu.

Nakon ovog remija, fudbaleri „Spartaka“, i teoretski i praktično, obezbedili su opstanak u domaćem „elitnom društvu“, a taj cilj izborili su i igrači „Radnika“ iz Surdulice.