Fudbaleri „Spartaka“ eliminisani su iz daljeg toka takmičenja za ovogodišnji Kup Srbije

Fudbaleri „Spartaka“ eliminisani su iz daljeg toka takmičenja za ovogodišnji Kup Srbije, pošto su, na Gradskom stadionu, poraženi u utakmici četvrtfinala od novosadske „Vojvodine“ sa 1:2.

Ovaj meč imao je veliku rezultatsku važnost za oba vojvođanska superligaša, pa je nedostajalo malo više atraktivnosti u igri, a sva tri gola postignuta su u drugom poluvremenu.

Branilac trofeja u najmasovnijem domaćem takmičenju poveo je sa 0:1, u 58. minutu, pogotkom Nemanje Čovića, a „plavi golubovi“ izjednačili su rezultat, samo dva minuta kasnije, preko Noboroa Šimure, dok je konačnih 1:2 postavio Petar Bojić, u 69. minutu.

Izabranici šefa stručnog štaba Vladimira Buača sada se okreću obavezama u prvenstvu Superlige Srbije, jer ih, u ponedeljak, u okviru 27. kola, očekuje gostovanje u Novom Sadu protiv ekipe „Proletera“.