Fudbaleri „Crvene zvezde“, posle preokreta, slavili su u Subotici sa 1:2

Posle velike borbe, fudbaleri beogradske „Crvene zvezde“ slavili su u Subotici protiv motivisanih fudbalera „Spartaka“ sa 1:2.

U ovom derbiju 23. kola Superlige Srbije „plavi golubovi“ poveli su sa 1:0, u 36. minutu, zahvaljujući pogotku Nikole Furtule, a tu prednost grčevito su branili sve do 79. minuta, kada je Mirko Ivanić izjednačio rezultat na 1:1.

Nakon toga, izabranici šefa stručnog štaba Dejana Stankovića atakovali su na gol Subotičana kao osice i samo devet minuta kasnije Seku Sanogo postavio je konačnih 1:2.

Prava je šteta što se ova sjajna fudbalska predstava igrala pred praznim tribinama Gradskog stadiona, pošto su oba tima dala sve od sebe da ostave što bolji utisak i da dođu u posed novih, jako važnih, prvenstvenih bodova.