Ekipa Spartaka poražena na svom terenu

U nastavku super lige u odbojci za žene,ekipa Spartaka poražena je na svom terenu od sastava Jedinstva iz Stare Pazove posle pet odigranih setova.Ostaje žal što igračice Spartaka nisu uspele da ostvare pobedu ali ovaj rezultat od 2:3 svako je dobra uvertira za nastavak takmičarskih obaveza.Što se tiče same utakmice viđena je velika borba na terenu,osvojen veliki broj poena posle dužih akcija..Devojke Spartaka povele su sa jedan nula,da bi gošće preokrenule rezultat na dva jedan u setovima.Tokom četvrtog seta devojke Spartaka pokazale su veliku želju i borbenost nebili utakmicu uveli u peti set.Rezultatska klackalica tokom celog seta da bi domaća ekipa četvrti set rešila u svoju korist sa 25:23Peti set je bio pun preokreta da bi se na kraju radovala gostujuća ekipa koje su set dobile sa 18:16 za konačnih Spartak Jedinstvo 2:3.