Nova žetva medalja karatista Spartak Enpija

U okviru priprema za Kup Vojvodine, koji će se održati petog novembra, u Bečeju, Karate klub Spartak Enpi nastupio je na velikom internacionalnom turniru „Memorijal Dragoslav Radovanović Pjer“, čiji domaćin je bila Jagodina.

U konkurenciji preko 500 takmičara iz 32 kluba iz: Srbije i Makedonije, Subotičani su osvojili trideset medalja, od kojih su: 11 zlatnih, šest srebrnih i 13 bronzanih , pa su u generalnom plasmanu zauzeli drugo mesto.

Za najboljeg takmičara na ovom turniru proglašen je karatista iz Spartak Enpija Uroš Marodić, koji se okitio sa dva zlatna odličja, dok je na drugom mestu po uspešnosti bio njegov klupski kolega Ilija Angelov, koji se izborio za jednu zlatnu i jednu bronzanu medalju.

Drugi deo ekipe Karate kluba Spartak Enpi nastupio je na tradicionalnom, desetom po redu, turniru „Apatinski pobednik“, koji je organizovan u Apatinu.

Na ovom međunarodnom takmičenju, Subotičani su osvojili pet medalja, i to dve srebrne i tri bronzane.