Mladi debitant Vidaković doneo je pobedu fudbalerima „Spartaka“

Fudbaleri „Spartaka“ pobedom su startovali u novoj prvenstvenoj sezoni Super lige.

Iako je u subotu, na Gradskom stadionu, beogradski „Rad“, od 45. minuta, pogotkom Miloša Trifunovića, sa bele tačke, vodio sa 1:0, „plavi golubovi“ uspeli su da preokrenu rezultat i na kraju su slavili sa 2:1.

Subotičani su dobro otvorili ovogodišnji premijerni meč, a potom su „Građevinari“ preuzeli inicijativu, ali su izabranici šefa stručnog štaba Vladimira Gaćinovića u drugom poluvremenu zaigrali mnogo bolje i kompaktnije, pa su, na kraju, zahvaljujući golovima Nemanje Obradovića u 66. i 20. godišnjeg „rezerviste“ Vladana Vidakovića u 79. minutu, koji je na ovom meču, i zvanično, debitovao u plavo-belom dresu, sasvim zasluženo, trijumfovali sa 2:1.

U narednom kolu, koje je na programu predstojećeg vikenda, fudbaleri „Spartaka“ biće gosti „Radnika“ iz Surdulice, koji je u prvom kolu izgubio u Lučanima od „Mladosti“ sa 2:1.