Kik bokseri Subotičkog „Spartaka“ rezultati

Kik bokseri Subotičkog „Spartaka“ su uzeli učešće na međunarodnom (takmičari iz Srbije, Makedonije i Bih)
otvorenom prvenstvu BEOGRATSKI RATNIK 2017. u kineskom kik-boksu- Sanda
.Na takmičenju su bili prisutni i visoki predstavnici iz Kineske ambasade u Beogradu,
koji žele da daju podršku ovom sportu u njegovom razvoju.

Spartakovi omladinci su postigli sledeće rezultate:
-Buljovčić Predrag -52 kg je osvojio ZLATNU medalju
pobedivši Blagojević Jovana iz Kostolca 3:0 u eliminacijama i Đorić Andriju iz kluba „Kaluđeri“bgd u finalu sa 3:0,
-Janković Mihailo -45 kg je pobedio je u finalu i osvojio ZLATNU medalju protivnika Stojanović Jovana iz kluba „Kaluđeri“Bgd -rsc
-Sergej Vračar -60 kg je takođe osvojio zlatnu medalju u finalnoj borbi savladavši na poene Kostić Andreja iz Bgd.
– Mario Ćopić– u kategoriji +80 kg je u borbi koja je trajala 3 runde izgubio brojanjem poena u vrlo izjadnačenom meču
protiv Vasilija Ilića iz kbk Voždovca i osvojio BRONZANU medalju.
Ovo je poslednji turnir u kalendarskoj godini ,gde su najmlađi takmičari proverili formu na vrlo uspešan način,
sada sledi kraća pauza i početak priprema za novu sezonu ,koja počinje u februaru 2018.g. -rekao je Veselin Bunčić trener kik boksera „Spartaka“.