U Sremskoj Mitrovici održano prvenstvo Vojvodine za starije juniorke i juniore u atletici

U Sremskoj Mitrovici je bilo održano prvenstvo Vojvodine za starije juniorke i juniore u atletici na kome su učestvovali i atletičari Spartaka.Minja Kopunović u trci na 400 metara postala je šampionka Vojvodine za starije juniorke ostvarivši rezultat od 59 sekundi 27 stotinki.Kopunovićeva je učestvovala i u kvalifikacionoj trci na 100 metara kao treće plasirana što predstavlja njen najbolji rezultat i plasirala se u finale.. Višnja Vilov u disciplini takođe na 400 metara zauzela je treće mesto tako da su se dve takmičarke Spartaka našle na pobedničkom postolju u istoj disciplini.Što se tiče starijih juniora u trci na 100 metara Marko Vojnić Hajduk osvojio je bronzanu medalju.Priliku na ovom takmičenju imao je i Boris Barši koji je trku na 800 metara istrčao u vremenu od dva minuta 32 sekunde i 19 stotinki time osvojio treće mesto.