Težak poraz fudbalera „Spartaka“ u Surdulici

U drugom kolu Super lige fudbaleri „Spartaka“ poraženi su u Surdulici od ekipe „Radnika“ sa ubedljivih 4:0.

I ovaj put, tradicija je bila na strani iskusnijeg rivala, koji je poveo sa 1:0, već u 10. minutu, pogotkom Danoskog sa bele tačke. Nakon tog ranog vođstva, raspoloženi domaćini kao da su dobili krila i preuzeli su terensku incijativu, pa su, pet minuta pre kraja prvog poluvremena, golom Georgieva, duplirali svoju prednost.

Iako su se u nastavku meča mladi „Plavi golubovi“ silno borili da izjednače rezultat, to im nikako nije polazilo za rukom, a fudbaleri „Radnika“, do kraja, još dva puta su zatresli mrežu nemoćnih Subotičana.

U narednom kolu izabranici šefa stručnog štaba Vladimira Gaćinovića dočekuju „zahuktalog“ komšiju iz bačkotopolskog „TSC-a“, koji je, u subotu, pred svojim navijačima, deklasirao „Mladost“ iz Lučana, čak, sa 5:1.