Subotički tim poražen je u Beogradu

Rukometaši Spartak Vojput porazom su počeli takmičenje u okviru plej ofa,Subotički tim poražen je u Beogradu.Ekipa Crvene Zvezde bila je više nego ubedljiva slavila je rezultatom 33:18 poluvreme 13:8.Ekipa Slaviše Lakovića samo je na početku utakmice imala minimalno vodstvo bilo je dva nula,zahvaljujući golovima Đorđa Đekića zatim Zvezda preokreće rezultata.Na isteku desetog minuta rezultat je tri tri.Zatim Zvezda dolazi više nego agresivnija pre svega u odbrani što joim donosi rezultat.Pokušavali su igrači Spartak Vojputa da se vrate u igru ali bez rezultata. U drugom poluvremenu Zvezda za kratko vreme dolazi do prednosti od 16:8 tada se već moglo naslutiti da Spartak Vojput prvi meč u plej ofu ostaje bez bodova.