Subotički tim ostvario je treću uzastopnu prvenstvenu pobedu

U vikendu koji je iza nas samo su odbojkaši Spartaka igrali kući.U nastavku takmičenja super lige ekipa Igora Žakića ugostila je ekipu Niša.Pobednik ovog susreta rešen je posle pet odigranih setova i ako su igrači Spartaka poveli sa dva bula u setovima zatim je usledio pad domaće ekipe što su gosti iskoristili.Tokom trećeg seta rezultat je bio izjenačen imali su domaći igrači i meč loptu ali upornost ekipe Niša se isplatila i oni su u treći set rešili u svoju korist 27:25 i smanjili na dva jedan.

Tokom četvrtog seta trener Igor Žakić je pokušavao da voju ekipu vrati u meč ali nije uspeo tako da je pobednik odlučen u petom setu koji u kom su domaći igrači zaustavili napad Nišlija i došli do pobede.

Subotički tim ostvario je treću uzastopnu prvenstvenu pobedu,i u narednom kolu igrači Spartaka igraće u hali sportova gostovaće tim Novosadske Vojvodine.Trener domaće ekipe dao je svoje viđenje utakmice protiv sastava Niša.