Rukometaši Spartak Vojputa obeybedili učešće na završnom turniru Srbije

Rukometaši Spartak Vojputa obezbedili su učešće na završni turnir kupa Srbije.U revanš utakmici četvrtfinala kupa Srbije,igrači Spartak Vojputa izgubili su rezultatom 23:18,zbog pobede u Subotici od 12 golova razlike subotički tim zasluženo će se naći na finalnom turniru.Ekipa Spartak Vojputa loše je počela utakmicu,dok je Vojvodina krenula na sve ili ništa.Posle deset minuta igre domaći tim imao je prednost od 4:0,da bi Bojan Županjac u 12 minutu postigao prvi gol za Spartak Vojput.Do kraja prvog poluvremena igrači Slaviše Lakovića uspevali su koliko toliko da da smanje prednost ekipe Vojvodine. Početak drugog poluvremena bio je u znaku ekipe Spartak Vojputa koja je serijom od četiri nula došla do izjednačenja 10:10 u 37 minutu utakmice. Nakon toga igrači Vojvodine uzvraćaju serijom takođe od četiri nula da bi Vukašin Rakocija prekinuo seriju Vojvodine.Kako se bližio kraj utakmice sve bilo manje šanse za Vojvodinu jer ispostavilo se 12 razlike bio je veliki zalogaj i za ekipu Vojvodine,koja je aktuelni šampion države.