среда , 28 јула 2021
Naslovna / Desna strana / Raspored TV programa

Raspored TV programa

Ponedeljak

08:00 Ulovi trofej

08:50 Zdrav život

09:00 Crtani film

09:30 Agro jug

10:00 Serija: Obalska straza, repriza od petka

11:00 U našem ataru

12:00 Kućica u cveću

12:30 Predgovor, autorska emisija

13:00 Serija: Ponos i strast, repriza od petka

14:00 Okeanima

15:15 Info blok

16:00 Serija: Obalska straza, repriza od petka

17:00 Serija: Korak napred

18:00 Serija: Ponos i strast, repriza od petka

18:30 Horizont

19:00 Info blok

20:00 Pisma iz Norveške

20:30 Sportak, autorska emisija

21:00 Serija: Obalska straza

22:00 Info blok

22:40 Serija: Ponos i strast

23:30 Sportak, autorska emisija

24:00 Info blok

Utorak

08:00 Glas Amerike

08:50 Zdrav život

09:00 Crtani film

09:30 Agro jug

10:00 Serija: Obalska straza, repriza od ponedeljka

11:00 Meridijanima

11:30 Sportak, autorska emisija

12:00 Horizont

12:30 VOA Connect

13:00 Serija: Ponos i strast, repriza od ponedeljka

13:30 Veze

14:00 Pisma iz Norveške

15:15 Info blok

16:00 Serija: Obalska straza, repriza od ponedeljka

17:00 Serija: Korak napred

18:00 Serija: Ponos i strast, repriza od ponedeljka

18:30 Planeta Zemlja

19:00 Info blok

20:00 Istorijski upitnik

21:00 Serija: Obalska straza

22:00 Info blok

22:40 Serija: Ponos i strast

23:05 Na točkovima

23:30 Glas Amerike

24:00 Info blok

Sreda

08:00 Glas Amerike

08:50 Zdrav život

09:00 Crtani film

09:30 Agro jug

10:00 Serija: Obalska straza, repriza od utorka

11:00 Srbija i svet

12:00 Planeta zemlja

12:30 Meridijanima

13:00 Serija: Ponos i strast, repriza od utorka

14:00 Istorijski upitnik, repriza

15:15 Info blok

16:00 Serija: Obalska straza, repriza od utorka

17:00 Serija: Korak napred

18:00 Serija: Ponos i strast, repriza od utorka

18:30 Ekolog&ja

19:00 Info blok

20:00 E-TV

20:30 Car Fashion

21:00 Serija: Obalska straza

22:00 Info blok

22:40 Serija: Ponos i strast

23:30 Glas Amerike

24:00 Info blok

Četvrtak

08:00 Glas Amerike

08:50 Zdrav život

09:00 Crtani film

09:30 Agro jug

10:00 Serija: Obalska straza, repriza od srede

11:00 Do kraja sveta

11:30 Ekolog&ja

12:00 Srbija koju volim

12:30 Radost života

13:00 Serija: Ponos i strast, repriza od srede

14:00 Svetozarac

14:30 Car Fashion

15:15 Info blok

16:00 Serija: Obalska straza, repriza od srede

17:00 Serija: Korak napred

18:00 Serija: Ponos i strast, repriza od srede

18:30 Stvoreno u fabrici

19:00 Info blok

20:00 Sva ta muzika Dado Dolmagic Inbox

21:00 Serija: Obalska straza

22:00 Info blok

22:40 Serija: Ponos i strast

23:30 Glas Amerike

24:00 Info blok

Petak

08:00 Glas Amerike

08:50 Zdrav život

09:00 Crtani film

09:30 Agro jug

10:00 Serija: Obalska straza, repriza od četvrtka

11:00 Srbija i svet

12:00 Predgovor

12:30 Bez recepta

13:00 Serija: Ponos i strast, repriza od četvrtka

13:30 Zelena patrola

14:00 Biljana za vas

15:15 Info blok

16:00 Serija: Obalska straza, repriza od četvrtka

17:00 Serija: Korak napred

18:00 Serija: Ponos i strast, repriza od četvrtka

18:30 Car Fashion

19:00 Info blok

20:00 Movieland

20:30 Sportski kutak, autorska emisija

21:00 Serija: Obalska straza

22:00 Info blok

22:40 Serija: Ponos i strast

23:05 Spotovi subotičkih bendova

23:30 Sportski kutak, autorska emisija

24:00 Info blok

Subota

08:00 Glas Amerike

08:45 Farma

09:45 Kućica u cveću

10:30 Prosveta ima reč

11:30 Sportski kutak, autorska emisija, repriza

12:00 E-TV

12:55 Srbija koju volim

13:30 Bez recepta

14:00 Sva ta muzika Gabor Lendjer

15:00 Na točkovima

15:30 Spotovi subotičkih bendova

16:00 Školski čas

17:00 Serija: Zodijak

18:30 Car Fashion

19:00 Pregled nedelje

20:00 Euro Top 10, najslusanije pesme

21:00 Biljana za vas

22:00 Vikend film

24:00 Pregled nedelje

Nedelja

08:00 Šta je pisac hteo da kaže

08:15 Naša nauka

09:00 U našem ataru

10:00 Veze

11:00 Farma

12:00 Serija: Zodijak, repriza od subote

13:00 Kućica u cveću

14:00 Prijatelji, autorska emisija

15:00 Meridijanima

15:30 Na točkovima

16:00 Tragači uspomena

16:45 Game Play

17:30 Euro Top 10, najslusanije pesme, repriza

18:30 Venčanja od A do da

19:00 Pregled nedelje

20:00 VOA Connect

20:30 Predgovor

21:00 Kaleidoskop

22:00 Vikend film

24:00 Pregled nedelje

O autoru Goran

Pogledaj i sledeće

Novogodišnje čestitke sportista

Tokom 2019. godine, pored ovdašnjih sportista i sportistkinja, boje subotičkih klubova branili su i igrači, …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *