Poraženi fudbaleri Spartaka

Fudbaleri Spartaka poraženi su na svom terenu u meču trećeg kola fudbalskog šampionata.Ekipa TSC slavilo je rezultatom 2:1.Gosti su došli do prednosti posle svega nekoliko minuta igre,na isteku četvrog minuta sa penala precizan je bio Lukić,fudbaleri Spartaka u samoj završnici prvog dela igre preko igrača Obradovića izjednačili su na jedan-jedan.Iako su domaći igrači u drugih 45 minuta imali igrača više to nisu iskoristili tako da su gosti u 74 minutu susreta preko Milićevića postavili konačan rezultat utakmice.

U samoj završnici utakmice domaći igrač Obradović uputio je oštar centaršut ka svojim saigračima ali golman gostiju sprečio je šansu ekipe Gaćinovića tako da sva tri boda otišla su u Bačku Topolu.