Počela takmičarska sezona za karate klub „Spartak-Enpi“

Након успешног лиценцирања судија и тренера из Карате клуба „Спартак-Енпи“ одржаног од 09-10.02.2019. године у Зрењанину, почела је и такмичарска сезона са пријатељксим турнирима.

Банзаи куп – Арад, Румунија 23.02.2019.

Квалиететан интернационални турнир на коме је наступила екипа кадеткиња нашег клуба и забиљежила одличне резултате. Инес Барашевић, Милена Поповић и Лидија Поповић освојиле су сребрне медаље у борбама појединачно, док је Нађа Цвијин заузела пласман између 5 и 8 места. Са такмичаркама је путовао тренер Сања Грбић и интернационални судија Мирослав Петровић.

Куп Новог Сада – Нови Сад, 24.02.2019.

На Купу Новог Сада наступило је преко 700 такмичара из целе Србије. Такмичари карате клуб Спарта-Енпи предвођени тренером Миланом Поледицом имали су сзапажен наступ:

Златне медаље у катама: Бенџамин Освалд, Федор Нађ, Стеван Ћурувија, ката тим пионира (Федор Нађ, Бенџамин Освалд, Вук Милетић)

Злато у борбама је освојио Ненад Колар.

Сребрнумедаљу у борбама је освојио Владан Хорват, док су бронзане медаље осојили Ема Копиловић –борбе и Вук Милетић – кате.