Odbojkašice Spartaka došle do pobede

Odbojkašice Spartaka došle su do pobede u odloženom meču 13.kola super lige za odbojkašice. Subotičanke su igrale protiv ekipe Radničkog iz Beograda, domaće su slavile posle pet odigranih setova. Gošće su u Suboticu došle sa pet novih igračica ne bi li osvojili prve prvenstvene bodove. Na samom početku meča igračice Spartaka bile su rezultatski bolje da bi u završnici prvog seta povele sa 17:11, ali gošće su tada zaigrale mnogo bolje i došle do prednosti od jedan nula u setovima.Bilo je 23:25. Tokom drugog seta viđena je rezultatska klackalica, gošće su bile blizu da povedu sa dva nula ali devojke Spartaka uspele su da se u samoj završnici trgnu i dođu do izjednačenja. U ovom meču Subotičanke su povele sa dva jedan u setovima sve je bilo na njihovoj strani. Završnica četvrtog seta i ako je ekipa Dejana Desnice imala prednost od sedam poena to nije bilo dovoljno da set i utakmicu završe u svoju korist. Gošće su u tim momentima imale manje grešaka i došle do izjednačenja u setovima na dva dva. Očekivala se neizvesnija borba u petom setu, ali domaće igračice kao da su imale više snage i peti set rešile u svoju korist rezultatom 15:5.