Odbojkaši „Vojvodine“ revanširali su se „Spartaku“ za poraz u Novom Sadu

U pravom sportskom ambijentu,odbojkaši Spartaka u drugoj utakmici polufinala plej ofa izgubili su od Vojvodine iz Novog Sada.Novosadski klub izjednačio je na jedan jedan.Što se tiče meča koji je odigran juče u Subotici slobodno možemo reći da je prvi set i odlučio pobednika ovog duela.Gosti su slavili sa tri nula,publika je uživala u odbojkaškoj predstavi jedna i druga ekipa dodatno su na terenu davali dodatnu energiju.Završnica prvog seta bila je više nego uzbudljiva.Igrači Vojvodine u presudnim trenucima bili su mirniji taj deo igra dobili su rezultatom 26:28.Ekipa Ivice Jevtića na početku drugog seta nikako nije uspevala da da dođe do svoje igre tako da su igrači Vojvodine bili ti koji su kontrolisali kako igru tako i rezultat u svoju korist.

U trećem setu domaći odbojkaši pokušavali su rezultatski da se vrate u igru,prevelika želja da preokrenu rezultat u svoju korist kao da je u potpunosti zaustavila domaću ekipu.Trener Jevtić pokušaovao je izmenama da vrati ekipu,ali šampion države nije dozvolio domaćim igračima iznenađenje u ovom susretu. Treća odlučujuća utakmica između ova dva rivala igra se u četvrtak 13 aprila u Novom Sadu.