Odbojkaši Spartaka prekinuli su neugodnu tradiciju protiv Jedinstva iz Stare Pazove

U prvom meču četvrtfinala plejofa Superlige odbojkaši Spartaka, sinoć, su, u Hali sportova, pobedili Jedinstvo iz Stare Pazove sa 3:1.

Od samog početka Subotičani su stalno imali minimalno vođstvo, pa su prvi set, najviše zahvaljujući blokovima kapitena Uroša Kecmana, rešili u svoju korist sa 25:19.

U drugom setu gosti su krenuli na sve ili ništa, ali su izabranici trenera Igora Žakića, nakon servisa Nemanje Jungića, poentirali preko Kecmana i došli do, zlata vredne, prednosti od 27:25.

Treći set doneo je puno preokreta, pa su ga neugodni gosti rešili u svoju korist sa 25:21, dok je poslednja, deonica, sasvim zasluženo, pripala boljem domaćinu sa istovetnim rezultatom od 25:21.

Na ovoj utakmici najefikasniji igrač u redovima odbojkaša Spartaka bio je Nemanja Jungić, koji je postigao 19 poena, a revanš u Staroj Pazovi na programu je u subotu. Ukoliko i u tom duelu Subotičani zabeleže pobedu, obezbediće plasman u polufinale plejofa Superlige.