Odbojkaši Spartaka poraženi su na svom parketu od Crvene Zvezde

Odbojkaši Spartaka poraženi su na svom parketu od beogradske ekipe Crvene Zvezde u nastavku takmičenja super lige.Beogradski tim pobedio je maksimalnim rezultatom tri nula i tako se revanširao subotičkoj ekipi za poraz u prvom delu prvenstva.Prva dva seta odbojkaši Zvezde dobili su rezultatom 25:21 da bi treći set dobili sa 25:17. Od prvog poena utakmice gostujuća ekipa nametnula je svoju igru,Spartak je na momente delovao da može do preokreta ali u samoj završnici prvog i drugog seta gosti su bili ti koji su i uz pomoć igrača Spartaka zahvaljujući greškama došli do rezultatske prednosti od dva nula u setovima.Početak trećeg seta davao je neku nadu za domaće koji su zaigrali nešto bolje,ali igrači Zvezde probudili su se na vreme i tako došli do bodova.

Pokušavao je trener domaćih Ivica Jevtić i promenama da razmrdama svoje igrače,ali veliki broj grešaka igrača Spartaka nije mogao da donese drugačiji rezultat ovog susreta.