Odbojkaši Spartaka na svom terenu bili bolji od sastava Radničkog iz Kragujevca

Sportski vikend u našem gradu otvorili su odbojkaši Spartaka koji su u nastavku takmičenja super lige na svom terenu bili bolji od sastava Radničkog iz Kragujevca rezultatom 3:1.I ako su gosti došli do prednosti od jedan nula u setovima,zatim su se igrači Spartaka počeli da igraju svoju igru i preokrenuli rezultat u svoju korist.Posle jedan jedan u setovima,tokom trećeg seta publika u hali sportova mogla je da uživa u lepim potezima oba tima.I ako su u završnici seta igrači Radničkog imali prednost od od 17:21 domaći odbojkaši dobijaju dodatnu energiju i samim tim dolaze do prednosti i vodstva od dva jedan u setovima.Treći set Spartak je rešio u svoju korist rezultatom 26:24.Da bi u nastavku utakmice gosti sportski rečeno pali domaći tim to potpuno iskoristio i došao do novih prvenstvenih bodova.