Najgledaniji film u bioskopima u 2024. godini – „Nedelja“, film o životu Džeja Ramadanovskog

Najgledaniji film u toku 2024. godine u subotičkim bioskopima bio je domaći film „Nedelja“. Prošla godina za bioskop „Eurocinema“ na Otvorenom univerzitetu bila je jedna od uspešnijih sa zabeleženom posetom od preko 46.000 gledalaca.

Godina iza nas donela je mnogobrojne domaće i strane filmske naslove u bioskope, a i ove, kao i prethodnih godina publika je najviše dolazila u bioskop zbog domaćih filmova. Najgledaniji film u 2024. godini bila je „Nedelja“ – film koji govori o životu pevača Džeja Ramadanovskog, a po broju gledalaca ga slede, takođe domaći film “ Izolacija“ i animirani film „Vajana 2“.

Budući da su filmovi za decu neizostavan deo repertoara bioskopa „Eurocinema“, od sutra će najmlađi posetioci imati priliku da uživaju u novim avanturama popularnog Mede Padingtona u terminu od 17 časova, a kako bi mališanima i njihovim roditeljima ponudili dodatnu zabavu za produženi školski raspust, u „Eurocinemi“ od ponedeljka, 13. januara na repertoar će uvrstiti i prepodnevni termin za animirani film.

Krajem 2024. i na početku 2025. godine u bioskopu „Eurocinema“organizovan je Novogodišnji filmski maraton koji je trajao 5 dana u okviru kog je više od 1500 posetilaca pogledalo neki od ponuđenih naslova.