уторак , 5 јула 2022
Naslovna / Sport / Košarkaši Spartaka izgubili su od sastava Mladost iz Zemuna

Košarkaši Spartaka izgubili su od sastava Mladost iz Zemuna

Posle dve za redom prvenstvene pobede,košarkaši Spartaka izgubili su od sastava Mladost iz
Zemuna rezultatom 82:88. u utakmici 25 kola košarkaške lige iz Srbije.U uvodnim minutima
utakmice igrači Spartaka bolje su otvorili utakmicu i poveli sa 11:6,nakon toga gosti su uzvratili i
posle prvih deset minuta imali prednost 20:28,i ako je gostujuća ekipa konstantno imala prednost
igrači Spartaka nisu se predavali i bili su igri. Na početku poslednje četvrtine kod rezultata 59:63
za goste domaći igrači uspeli su da povedu sa 64:63,igrači Zemuna bili su precizni u šutu za tri
poena nedozvolivši domaćoj ekipi da preokrenu igru i rezultat.I ako su u poslednjih tri minuta
igrači Maldosti imali i deset poena prednosti,domaći igrači koji su bili na terenu dali su sve od sebe
kako bi se rezltatski približili.Poenima Nikolića i boljoj odbrani u samoj završnici utakmice
rezultat na semaforu je 77:79 Spartak nije uspeo da odbrani svoj koš tako da su gosti drugi put u