Košarkaši Spartaka izgubili su od sastava Mladost iz Zemuna

Posle dve za redom prvenstvene pobede,košarkaši Spartaka izgubili su od sastava Mladost iz
Zemuna rezultatom 82:88. u utakmici 25 kola košarkaške lige iz Srbije.U uvodnim minutima
utakmice igrači Spartaka bolje su otvorili utakmicu i poveli sa 11:6,nakon toga gosti su uzvratili i
posle prvih deset minuta imali prednost 20:28,i ako je gostujuća ekipa konstantno imala prednost
igrači Spartaka nisu se predavali i bili su igri. Na početku poslednje četvrtine kod rezultata 59:63
za goste domaći igrači uspeli su da povedu sa 64:63,igrači Zemuna bili su precizni u šutu za tri
poena nedozvolivši domaćoj ekipi da preokrenu igru i rezultat.I ako su u poslednjih tri minuta
igrači Maldosti imali i deset poena prednosti,domaći igrači koji su bili na terenu dali su sve od sebe
kako bi se rezltatski približili.Poenima Nikolića i boljoj odbrani u samoj završnici utakmice
rezultat na semaforu je 77:79 Spartak nije uspeo da odbrani svoj koš tako da su gosti drugi put u