Igrači Spartaka ugostili ekipu Vršca i pobedili su rezultatom 72:68

U utakmici 22 kola košarkaške lige Srbije igrači Spartaka ugostili su ekipu Vršca ,i pobedili su rezultatom 72:68 po četvrtinama(18:15,15:15,20:6 i i 19:32).Gosti iz Vršca predstavili su se više nego dobro,do poslednjeg trenutka nisu se predavali.Bolja igra tokom prvog poluvremena bila je na strani domaće ekipe ali domaći igrači Milisavljević i Hardi bili su na visini zadatka.Tokom trećeg perioda igre ekipa Željka Lukajića nošena podrškom sa tribina dolazi do prednosti 53:36,kada se činilo da će biti ovo jedna laka pobeda,ekipa Vršca koju sa kupe vodi Vladimir Đokić uspela je da se rezultatski približi ali u samoj završnici meča igrači Spartaka uspeli su da ostvare pobedu.Kod domaćih Hardi je postigao 24 a Milisavljević 23 poena.

Posle ove utakmice subotički tim učestvuje na Kupu Radivoja Koraća gde ih očekuje utakmica sa ekipom Partizana.

Ljubitelji igre pod obručima dobijaju prelaznu ocenu što se tiče same posete i atmosvere na tribinama koja je i te kako učestvovala u ovom meču samim tim pomogla domaćoj ekipi da dođe do pobede.