петак , 24 септембра 2021
Naslovna / Sport / Fudbaleri „TSC-a“ bili su raspoloženi na gostovanju protiv „Metalca“

Fudbaleri „TSC-a“ bili su raspoloženi na gostovanju protiv „Metalca“

Fudbaleri „TSC-a“ bili su izuzetno raspoloženi na gostovanju u Gornjem Milanovcu, gde su slavili protiv ekipe „Metalca“ sa 2:4.

Iako su domaćini, u 13. minutu, pogotkom Stefana Cvetkovića, poveli sa 1:0, Bačkotopolčani su, zahvaljujući dvostrukom strelcu Đuri Zecu i pogotcima kapitena Saše Tomanovića i Mihajla Banjca, preokrenuli rezultat, a poraz „Metalca“ ublažio je gol Nemanje Stojića, koji je postignut u 90. minutu.

O autoru Goran

Pogledaj i sledeće

Na otvaranju nove prvenstvene sezone u Subotici rukometaši „Spartaka“ dočekuju „Rudar“ iz Kostolca. Taj susret …