Fudbaleri „Spartaka“, prelepim golom Marčića, slavili su u Inđiji

U premijernom kolu nstavka Superlige Srbije fudbaleri „Spartaka“ slavili su u Inđiji protiv istoimenog domaćina sa 2:1.

„Inđija“ je povela sa 1:0 već u 7. minutu, pogotkom Mihaila Jovanovića, a „plavi golubovi“ izjednačili su na 1:1, preko Nemanje Nikolića, u 10. minutu, dok je zasluženi trijumf mladim Subotičanima doneo agilni vezista Milan Marčić u 70. minutu, čiji gol predstavlja pravo malo remek-delo i koji će sigurno konkurisati za najlepši pogodak 27. kola domaćeg „elitnog šampionata“.

Nakon pobede u vojvođanskom derbiju, fudbaleri „Spartaka“ u nastavku prvenstvene trke za bodove, narednog vikenda, dočekuju vicešampionski tim beogradskog „Partizana“, a taj meč igraće se pred publikom, pošto je, odlukom Kriznog štaba Vlade Republike Srbije, od danas, dozvoljeno prisustvo gledalaca na sportskim priredbama na otvorenom, uz poštovanje distance od jednog metra.