Fudbaleri „Spartaka“ doživeli su šesti praz u prvenstvu Superlige

Fudbaleri „Spartaka“ upisali su šesti poraz u prvenstvu Superlige. U devetoj rundi tekućeg šampionata plavi golubovi ostali su bez bodova u Beogradu protiv „Čukaričkog“, koji je slavio sa 3:1.

Domaćini su već u 13. minutu poveli sa 1:0, golom Tedića, a Subotičani su izjednačili na 1:1, pogotkom Noborou Šimure, u 52. minutu.

Prednost „brđana“ na 2:1 povećao je nekadašnji fudbaler „Crvene zvezde“ i „Spartaka“ Ognjen Mudrinski, u 78. minutu, da bi tačku na i stavio Kajević pet minuta kasnije.

Nakon ovog poraza, subotički superligaš, sa sedam osvojenih bodova, pao je na pretposlednju poziciju na tabeli, a u nedelju, u Kuli, predstoji mu meč protiv novosadske „Vojvodine“, koja je, u ovom kolu, bila bolja od beogradskog „Voždovca“ sa 3:0.