Fudbalerke Spartaka pobedile su Madrid sa 1:0

Na startu međunarodnog turnira u Španiji, fudbalerke Spartaka ostvarile su veliku evropsko-istorijsku pobedu, pošto su savladale ekipu Madrida, koja je učesnik Primere, sa 1:0.

Golubice su u ovu premijernu utakmicu ušle silno motivisano, iako je domaćin u prvih deset minuta bio konkretniji i uporno je pokušavao da ugrozi gol pouzdane Milice Kostić, ali bezuspešno.

Od sredine prvog poluvremena, igračice Spartaka preuzele su inicijativu i, nakon stalnih napada, povratnica u tabor Subotičanki, Nina Dorina, u 31. minutu, sjajnu akciju Marije Radojičić, završila je efektnim pogotkom , koji je bio dovoljan za konačni trijumf izabranica trenera Borisa Arsića.

Narednu utakmicu na turniru u Španiji fudbalerke Spartaka igraju sutra, protiv tamošnje ekipe Takuense.