Drugi uzastopni prvenstveni remi fudbalera „Spartaka“

Iako su pogotkom Nikole Srećkovića, sa bele tačke, u 72. minutu poveli sa 1:0, fudbaleri „Spartaka“ osvojili su samo bod protiv „Radničkog 1923“ iz Kragujevca, u utakmici 17. kola Superlige Srbije, koja je, u nedelju, odigrana na Gradskom stadionu.

Predvođeni novim šefom stručnog štaba Zoranom Milinkovićem, gosti su se, još jedanput, pokazali kao tvrd orah za favorizovane Subotičane, pa su, u četvrtom minutu sudijske nadoknade, preko Alekse Damjanca, iz slobodnog udarca, izjednačili rezultat na konačnih 1:1.

Tako su „plavi golubovi“ vezali drugi uzastopni remi u prvenstvu i, sa 23 boda, zauzimaju šestu poziciju na tabeli, a u sledećem kolu predstoji im gostovanje protiv „zahuktale“ beogradske „Crvene zvezde“.